Atrakcje Turystyczne

Aqua Park Zakopane

Aqua Park Zakopane to miejsce pełne rozrywki, jest idealną alternatywą na niepogodę w tym cudownym miejscu - Zakopane. więcej »

ul. Jagiellońska 31, Zakopane

Chochołowskie Termy

Chochołowskie Termy to miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek i upodobania, znajdzie atrakcje dla siebie. Do dyspozycji gości jest ponad 30 basenów i beczek z wodą o różnej specyfice, strefa lecznicza z surową wodą siarkową i solankową jodowaną, stanowiska z hydromasażem, rwąca rzeka, siatka do wspinaczki, gejzery wodne. więcej »

Chochołów 400, 34-513 Chochołów

Termy Bukowina

Bukowiańskie termy są znanym w całym regionie centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i re­ha­bi­li­ta­cyj­nym. więcej »

ul. Sportowa 22, Bukowina Tatrzańska

Terma Bania

"Terma Bania" w Białce Tatrzańskiej to miejsce zupełnie niezwykłe. Łączy w sobie rozrywkę parku wodnego, komfort SPA, oraz lecznicze właściwości termalnego wypoczynku. więcej »

ul. Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska

Muzeum Tatrzańskie

Będąc w Zakopanem jednym z ważniejszych atrakcji, które warto odwiedzić jest Muzeum Tatrzańskie. więcej »

ul. Krupówki 10, Zakopane

Papugarnia Egzotyczne Zakopane

Papugarnia Egzotyczne Zakopane jest największą papugarnią w województwie. Spotkacie tu liczne gatunki pięknych, kolorowych papug. więcej »

ul. Droga do Olczy 11, Zakopane

Muzeum Szymanowskiego

Muzeum Szymanowskiego w Zakopanem to oddział Muzeum Narodowego w Krakowie. To jedyne na świecie muzeum biograficzne polskiego kompozytora Karola Szymanowskiego (1882-1937). więcej »

ul. Kasprusie 19, 34-500 Zakopane

Piwne SPA Zakopane

Nowa atrakcja na Krupówkach! Tylko w tym miejscu wykąpiesz się w specjalnym piwie i spróbujesz najlepszych piw rzemieślniczych. więcej »

ul. Krupówki 77, Zakopane

ESC House - Escape Room Zakopane

ESC House - Escape Room Zakopane. Jeżeli po ciężkich wędrówkach i zdobywaniu szczytów masz ochotę na chwilę emocjonalnej zabawy, musisz odwiedzić to miejsce, pełne zagadek. więcej »

ul. Kościuszki 3, Zakopane

Myszogród

Kilkunastu wybitnych artystów na powierzchni przeszło 200m2, stworzyło niesamowity, miniaturowy świat, w którym żyje ponad 1000 myszek, mieszkających za potężnymi taflami szkła, dzięki czemu nawet osoby, które boją się myszek, mogą zostać oczarowane ich niesamowitym życiem. więcej »

ul. Krupówki 81B , Zakopane

Escape Room - Let Me Out Zakopane

Lubisz zagadki, niewyjaśnione historie, tajemnicze sekrety, a przede wszystkim doskonałą zabawę? To miejsce jest dla Ciebie. więcej »

ul. Kościuszki 5, Zakopane (wejście od Bar Mleczny "Grota")

Muzeum Oscypka

Obejrzyj jak na Twoich oczach powstaje najpopularniejszy z góralskich serów. Zobacz wszystkie etapy jego produkcji zgodnie z tradycyjną recepturą. Dowiedz się skąd pasterze wzięli się pod Tatrami. Wszystko w formie prezentacji z czynnym udziałem publiczności. więcej »

ul. Jagiellońska 28, Zakopane

Galeria Figur Stalowych

Galeria Figur Stalowych to idealna rozrywka dla Ciebie. Niepowtarzalna atrakcja dla dużych i małych w samym sercu Zakopanego, przy Krupówkach. więcej »

ul. Krupówki 40, Zakopane

Be Happy Museum

Rozwiń swoją wyobraźnię - wszystko jest możliwe. Zajrzyj do Be Happy i pokaż światu swoje najlepsze zdjęcia oraz filmiki, mając przy tym mnóstwo zabawy! więcej »

ul. Krupówki 40, Zakopane

Centrum Rodzinnej Rozrywki EXPO KRUPÓWKI

Dotknij sław, bohaterów bajek, polityków! Baw się w Centrum Rozrywki- zabłądź w labiryncie luster, przejdź laserowy tunel i strzelaj gwiezdnymi armatkami! więcej »

ul. Krupówki 62, Zakopane

Game Planet

Salon gier Game Planet wyposażony w gry zręcznościowe, symulatory oraz stoły do gry w bilard, to świetna rozrywka dla całej rodziny. więcej »

ul. Krupówki 40, Zakopane

Park Harnasia

Miejsce, w którym wielogodzinna zabawa nie nuży, a nad wyraz często największym problemem jest je opuścić. Sala zabaw, która stanie się dla was i waszych pociech, obowiązkowym punktem podczas wycieczki do Zakopanego więcej »

ul. Krupówki 14, Zakopane

Termy Gorący Potok

Kompleks Term Gorący Potok tworzą baseny zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 40°C. więcej »

Osiedle Nowe 45, Szaflary

Park trampolin JUMP PLANET

Zapraszamy do nowoczesnego i wizjonerskiego Parku Trampolin. Tutaj grawitacja nie istnieje! Przekonaj się sam. więcej »

ul. Ludźmierska 29, Nowy Targ​

Zamek w Czorsztynie

Malowniczo położony Zamek nad Jeziorem Czorsztyńskim. Udostępniony do zwiedzania. więcej »

ul. Zamkowa, Czorsztyn

Zamek Dunajec

Zamek Dunajec to średniowieczna warownia znajdująca się na prawym brzegu Zbiornika Czorsztyńskiego we wsi Niedzica Zamek. więcej »

ul. Zamkowa 2, Niedzica

Kopalnia soli Wieliczka

Wykute w soli piękne komory, niezwykłe podziemne jeziorka, niepowtarzalne solne rzeźby. Prawie 3 kilometry krętych korytarzy, 800 schodów do pokonania i zejście na głębokość 135 metrów pod ziemię. więcej »

ul. Daniłowicza 10, Wieliczka

Kraków

Jedno z najpiękniejszych polskich miast, pełne wielu wspaniałych atrakcji i zabytków, które zdecydowanie warto zobaczyć. więcej »

Kraków

Aquapark Tatralandia

14 basenów, 28 rur i zjeżdżalni, atrakcje rozrywkowe, całodzienny program animacyjny, restauracje, wellness & spa i wiele innych. więcej »

Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš

Park wodny Meander - Termy Oravice

Basen z falami morskimi, woda geotermalna, zabawa i relaks dla całej rodziny, piękno natury Tatr Zachodnich. więcej »

Oravice 110, Tvrdošín, Słowacja