Wystawy X edycji Festiwalu "Muzyka na Szczytach"

Mieczysław Karłowicz, tragicznie zmarły ponad 100 lat temu wybitny kompozytor, dyrygent, taternik, fotograf i publicysta, patron naszego Stowarzyszenia, napisał: Tutaj, wobec otaczających mnie gór, czułem się takim małym, takim pyłkiem, że opanowała mnie żądza dążenia do rzeczy wielkich i szlachetnych. Niech ta myśl towarzyszy Państwu podczas oglądania wystaw organizowanych w ramach X Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej "Muzyka na Szczytach".

Zaczynamy w Zakopanem wystawą plenerową „10 lat z Muzyką na Szczytach”, która przypomni nam wzruszające festiwalowe chwile utrwalone w fotograficznym kadrze na przestrzeni ostatnich lat. Można ją oglądać w dwóch miejscach - przy ul. Balzera cz. 1 i przy ul. Krupówki cz. 2.
W Bukowinie Tatrzańskiej w Domu Ludowym zaprezentują się twórcy Podhala - artyści, którzy tutaj mieszkają i tworzą. Wystawa pod nazwa „Twórcy Podhala 3” jest już kolejną odsłoną ich dorobku artystycznego w ramach wydarzeń towarzyszących festiwalowi.
Od 2 września zapraszamy do Galerii „Dom Doktora” w Zakopanem, gdzie spotkamy się z subtelnymi obrazami i rysunkami Aleksandry Rudzkiej-Miazgi, prezentowanymi pod nazwą „Góry (nie)wzruszone”.

Wystawa trwa od 24.08.2018 roku do 30.09.2018 roku.

Informacje na podstawie strony: https://z-ne.pl. Kalendarz Imprez może ulec zmianie. Za zmiany redakcja www.zakopianski.pl nie ponosi odpowiedzialności.

Wizyt: 611 086, Dziś: 130, Osób online: 5

Kontakt i reklama Logowanie