+ 12
+ 10

MAJERCZYKÓWKA

Majerczykówka odwiedzana przez turystów. Zwiedzających oczarują piękne krajobrazy, las, łąki a przede wszystkim cisza i spokój. Piękny widok na Tatry… Nasz domek zlokalizowany jest w samym centrum Majerczykówki ok 300m od granicy z Murzasichlem, które sąsiaduje z następującymi miejscowościami i przysiółkami: Majerczykówka (należąca do Poronina), Kośne Hamry (do Poronina), Małe Ciche, Toporowa Cyrhla (należąca do Zakopanego). Od wszystkich wymienionych osad Murzasichle oddzielone jest lasami, z wyjątkiem Majerczykówki, której zabudowania bezpośrednio przylegają do zabudowań Budzowego Wierchu.

Majerczykówka z racji swego położenia jest znakomitą bazą wypadową do ośrodków narciarskich w Małym Cichym (5km), Bukowinie Tatrzańskiej (6 km, wyciągi i termy), Zakopanem (9 km)(Nosal), Suche (7km) oraz Białce Tatrzańskiej (13km)(wyciągi i termy).  Również w pobliżu, na Budzowym Wierchu (1km) znajdują się trzy wyciągi narciarskie idealne do nauki dla dzieci. Piękna okolica zachęca do spacerów.


Majerczykówka to także idealne miejsce do jazdy na rowerach górskich. Okoliczne polany, lasy zachęcają do aktywnego wypoczynku.Piękna okolica zachęca do spacerów. W sezonie zimowym busy dowożące pod wyciągi narciarskie nawet na telefon. Do przystanku bus (100m). Dwie karczmy góralskie  (1km). Nocując u nas unikniecie Państwo tzw „korków” na zakopiance oraz na węźle w Poroninie. Do Zakopanego, Morskiego Oka, Bukowiny Tatrzańskiej oraz Białki Tatrzańskiej jeździmy omijając wzmożony ruch pojazdów samochodowych.

Opis

Wyślij zapytanie o nocleg

Prześlij zapytanie rezerwacyjne

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

MAJERCZYKÓWKA

  • Dodaj do notesu
  • ul. Majerczykówka 20G, Poronin k/Zakopanego
  • ul. Majerczykówka 20G, Poronin k/Zakopanego
  • od 38zł do 125zł os./doba
  • Wyślij zapytanie
  • Wyświetleń: dzisiaj: 0 / w tym miesiącu: 253 / wszystkich: 12168 od 25.07.2018. Wizyty dzisiaj: 0 / wszystkich 275 od 2018-07-25 .