Polecane obiekty

Willa U GĄSIENICÓW Willa ROHACZE

Będąc w Małopolsce koniecznie należy odwiedzić Zakopane - nieformalną zimową stolicę Polski. Jest to także liczący się ośrodek sportów zimowych. Ciagnące się kilometrami górskie szlaki, duża ilość atrakcji turystycznych i góralska kultura nie pozwolą nikomu się nudzić. Morskie Oko, Kasprowy Wierch z kolejką linową, czy Gubałówka, na szczyt której wjedziemy koleją linowo terenową to jedne z ważniejeszych atrakcji miasta. Zakopane zachwyca latem i zimą. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty obiektów noclegowych.  

Wiecej o atrakcjach w Zakopanem i okolicy znajdziesz TUTAJ

Dolina Kościeliska

Dolina Kościeliska - jedna z najpiękniejszych w Tatrach. Leży na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego (wstęp płatny), ma 9 km długości, a w obwodzie ok.27km. Po drodze znajduje się udostępniona dla turystów Jaskinia Mroźna. Na wysokości 1100 m n.p.m. stoi SCHRONISKO ORNAK.

Przed wejściem do Doliny Kościeliskiej znajdują się płatne parkingi. Autobusem i busem można natomiast dojechać do przysiółka Kiry, leżącego na wysokości niemal 1000m n.p.m., gdzie znajduje się wlot do doliny. Po dolinie można się poruszać pieszo, lub zorganizowanym tam transportem konnym (dorożki lub sanie). Przejście od wlotu w Kirach do schroniska na Hali Ornak zajmuje ok. półtorej godziny. Przez Dolinę Kościeliską prowadzi wiele szlaków turystycznych.

Komentarze

Dodaj komentarz
    Brak komentarzy użytkowników
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wizyt: 500 376, Dziś: 62, Osób online: 4

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem