widgets Pensjonaty, Wille

checked Dowolne udogodnienie

Pensjonaty, Wille w Zakopanem (13)

Zapraszamy do naszego Ośrodka w samym sercu gór wszystkich tych, którzy pragną spędzić miły urlop w Tatrach.

Wolne terminy - Willa FANTAZJA - noclegi w góralskim stylu w Zakopanem. Położony na wysokości 950 m, z którego roztacza się piękny widok na panoramę Tatr.

Posiadasz obiekt noclegowy?

Zareklamuj go TUTAJ

Noclegi w sąsiednich miejscowościach

Zakopane Pensjonaty, Wille pod Tatrami.

Pensjonaty i Wille to dość podobne obiekty noclegowe. Jednak aby obiekt mógł być nazywany pensjonatem musi spełnić określone kryteria - powinien oferować swoim gościom minimum 7 pokoi oraz możliwość wyżywienia i wiele innych usług - w zależności od kategorii obiektu. Jeśli chcemy mieć większą pewność świadczonych usług - wybierzmy kategoryzowany pensjonat. Jeśli nie zależy nam na niektórych usługach możemy wybrać Wille - te nie muszą spełniać określonych ustawowo kryteriów.

Pensjonaty i Wille w Zakopanem to bardzo dobry wybór gdy wybieramy się na urlop w Tatrach. To obiekty, po których spodziewamy się więcej niż tylko noclegu. Z reguły obiekty te oferują minimum śniadania, a często i całodobowe wyżywienie - nie musimy więc rano wstawać i iść po bułki na śniadanie. Do tego często oferują dodatkowe atrakcje: basen, saunę, plac zabaw dla dzieci - a nawet animacje dla najmłodszych.

Cena noclegu w pensjonacie czy willi w dużej mierze zależy od kategorii obiektu. Wille to obiekty, które nie są poddawane kategoryzacji, ale pensjonaty już tak. Kategoryzacja jest podobna do tej stosowanej w przypadku hoteli - za pomocą gwiazdek - im więcej tym wyższy standard i podążająca za nim cena. Ile zatem kosztują noclegi w pensjonacie w Zakopanem? Ceny zaczynają się od około 50 zł od osoby, ale czasem warto wydać trochę więcej, aby nasz urlop w Zakopanem był bardziej komfortowy.

serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0