Opis

Dom Wczasowy Maria to miejsce, w którym możesz odpocząć i zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Nasz pokoje urządzone zostały w spokojnym, klasycznym stylu aby każdy z przebywających tu gości czuł się jak najlepiej. Nasz dom otacza zielony ogród z atrakcjami dla dzieci, altaną oraz parkingiem przeznaczonym dla gości.


Dom Wczasowy Maria to miejsce, w którym od lat przyjmujemy gości indywidualnych oraz grupy zorganizowane. Zgodnie z góralską gościnnością staramy się, aby każdy z naszych gości, czuł się u nas jak w domu. Nasz dom znajduje się w malowniczej miejscowości Murzasichle na Podhalu, tuż obok zimowej stolicy Polski - Zakopanego.

Murzasichle wyróżnia się pięknym położeniem na stokach Tatrzańskiego Parku Narodowego w bezpośrednim sąsiedztwie z Tatrzańskimi szczytami, co sprawia, że nasi goście mogą obcować z malowniczą górską naturą oraz wciąż żywą góralszczyzną.

Wyposażenie

Oferujemy Państwu nocleg w pokojach z łazienkami oraz tv dla 2, 3, 4 i 5 osób. Wieloletnie doświadczenie w przyjmowaniu gości sprawia, że nasz dom gościnny świetnie sprawdzi się, jako miejsce zakwaterowania zielonych i białych szkół. Zobacz Murzasichle atrakcje.

Chętnie przyjmujemy gości idywidualnych, grupy zorganizowane, białe i zielone szkoły.

Przygotowaliśmy dla Państwa cztery wyjątkowe oferty w podziale dla gości indywidualnych oraz grup zorganizowanych. Wybierając pobyt w ramach oferty, zyskujecie atrakcyjne ceny oraz różnego typu zaplanowane atrakcje, które umilą Państwu pobyt na Podhalu.

Dom wczasowy Maria otacza duży zielony ogród z atrakcjami dla dzieci oraz altaną, w której można posiedzieć i zapalić grilla. Zapraszamy do Murzasichla. Dom Wczasowy Maria to miejsce idealne dla całej rodziny!

KRÓTKA PREZENTACJA NASZYCH OBIEKTÓW

Wyślij zapytanie

DOM WCZASOWY MARIA


https://www.domwczasowymari...
DOM WCZASOWY MARIA

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu zakopianski.pl

787 188 173 182 016 359
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00