Opis
Ośrodek D.W. u Heliosa znajduje się w Zakopanem na Cyrhli, znanej dzielnicy widokowo-wypoczynkowej dzielnicy Zakopanego, położona na wysokości 1000. n.p.m. nad centrum (10 min jazdy samochodem) na drodze do Morskiego Oka.
Jest to teren Tatrzańskiego Parku Narodowego – wymarzone miejsce na spacery, wspaniała baza wyjściowa na trasy tatrzańskie. Rozciągają się stąd wspaniałe widoki na Tatry Koszystą, Czerwone Wierchy, Buczynowe Turnie, Granaty, Kozi Wierch, Giewont. Otaczające lasy zapewniają bogactwo runa leśnego, ciszę oraz idealny spokój.
W rejonie Toporowej Cyrhli znajdują się liczne trasy biegowe oaz wychodzą stąd trzy znakowane szlaki turystyczne, dlatego bez potrzeby dodatkowego dojazdu można zaplanować wycieczki o różnym stopniu trudności:
- Szlak zielony – prowadzi na Kopieniec Wielki (1328 m), Dolinę Olczyską do Jaszczurówki.
- Szlak czerwony – prowadzi przez Psią Trawkę, Polanę Waksmundzką, Rówień Waksmundzką do Doliny Roztoki i Morskiego Oka.
- Szlak niebieski – prowadzi Doliną Złotą i Doliną Filipka na Wiktorówki.
Dla naszych gości oferujemy wiele darmowych atrakcji. Organizujemy wieczorki przy ognisku, pieczenie kiełbasek, imprezy firmowe w regionalnym szałasie. Oferujemy noclegi w pokojach 2, 3, 4 oraz 5-osobowych z łazienkami oraz TV oraz możliwość wykupienia wyżywienia. W pobliżu znajdują się dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze oraz restauracja. Jeżeli skorzystasz z naszej oferty to przy zameldowaniu upomnij się o kartę tatrzańską, dzięki której otrzymasz zniżki nawet do 30% na największe atrakcje w Zakopanem i okolicach.
- pełne wyżywienie - domowa kuchnia
- możliwość korzystania z aneksu kuchennego
- stół bilardowy
- stół do ping-ponga
- sala kominkowa
- salka zabaw dla dzieci
- sauna
- duży ogród z możliwością grillowania, leżakowania
- plac zabaw dla dzieci
MOŻLIWOŚĆ ZORGANIZOWANIA:
- posiady przy muzyce góralskiej
- imprezy integracyjne
- konferencje do 30 os.
- bankiety
- kuligi z pochodniami i pieczeniem kiełbasek
- pieczenie prosiaka
- pomoc w organizacji wycieczek jednodniowych(np. Niedzica, Słowacja)
Wyposażenie
Dom wczasowy U Heliosa daje do dyspozycji 51 miejsc w pokojach 2, 3, 4, 5- osobowych, wszystkie pokoje z łazienkami.
Wyposażenie pokoi:
- łazienka
- dostępne naczynia
- ręczniki
- radio
- TV