Termy Bukowina

Informacje

  • ul. Sportowa 22, Bukowina Tatrzańska

Bukowiańskie termy są znanym w całym regionie centrum rozrywki dla całej rodziny, ośrodkiem uzdrowiskowym i re­ha­bi­li­ta­cyj­nym. Mieści się tu 20 basenów termalnych, a także zjeżdżalnie oraz pływalnie przystosowane do potrzeb dzieci.  Temperatura wody w basenach utrzymuje się w granicach 30-36°C, co umożliwia kąpiele przez cały rok. Każdy, od najmłodszego do najstarszego gościa, znajdzie tu więc coś dla siebie.

Woda termalna pozyskiwana z odwiertu w Bukowinie Tatrzańskiej ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie i urodę. Ze względu na specyficzną mineralizację, unikalny skład mikroelementów i pierwiastków jest doskonałym środkiem leczniczym i rehabilitacyjnym. Wykazuje dobroczynne działanie m.in. dla skóry, układu oddechowego, krążenia, narządów ruchu, a także pomaga zlikwidować stres.

Termy Bukovina
ul. Sportowa 22,
34-530 Bukowina Tatrzańska
tel.: +48 18 20 200 75
biuro@bukovina.pl

Termy BUKOVINA otwarte są od poniedziałku do niedzieli w godz.: 9.00-22.00.

 

Terma Bukovina zadba o swoich

 

Mieszkasz w powiecie tatrzańskim lub nowotarskim? Za godzinę korzystania z bukowiańskich basenów termalnych zapłacisz mniej. W trosce o dobrą formę lokalnych miłośnikach kąpieli Terma Bukovina przygotowała atrakcyjne rabaty.

Jeśli mieszkasz na terenie powiatu tatrzańskiego lub nowotarskiego to nowa promocja Term Bukovina skierowana jest właśnie do Ciebie. Za godzinę korzystania z basenów termalnych zapłacisz teraz jedynie 18 zł.

Oferta obowiązuje do 30 czerwca 2012, można z niej korzystać od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem świąt i tzw. długich weekendów. Promocja nie łączy się z innymi ofertami rabatowymi BUKOVINA Terma Hotel Spa.

Źródło zdjęć: www.termabukowina.pl

Ostatnia aktualizacja - luty 2018r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.zakopianski.pl nie odpowiada.

Mapa

Oblicz dojazd:

Komentarze

Dodaj komentarz
    Brak komentarzy użytkowników
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wizyt: 539 570, Dziś: 109, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem