Centrum Rodzinnej Rozrywki EXPO KRUPÓWKI - co oferuje, gdzie się znajduje?

  • location_on ul. Krupówki 62, Zakopane
  • phone 502 799 444

 

Przy skrzyżowaniu ulic Krupówki i Tetmajera zapraszamy do Centrum Rodzinnej Rozrywki EXPO KRUPÓWKI, w którym każdy znajdzie ciekawą atrakcję dla siebie.

Dzieci zachwyci laserowa galaktyka i niesamowite gry interaktywne, całe rodziny będą błądziły w labiryncie luster, a najodważniejsi odwiedzą Zbójnicką Kryjówkę, w której ukryty jest skarb legendarnego Janosika. Niezapomnianym przeżyciem dla dzieci i dorosłych będzie zabawa z żywymi papugami, podczas której można podpatrzeć życie i zwyczaje papug i zaprzyjaźnić się z ogromną ARĄ.

Niezwykłą atrakcją dla dużych i małych zwiedzających jest Wystawa Figur Woskowych, na której jak żywe czekają na Ciebie gwiazdy kina i sportu w tym najsłynniejsi skoczkowie narciarscy. Częścią historii zatrzymanej w wosku jest Jan Paweł II pośród gór, które ukochał. Najmłodsi będą mieć okazję zrobić selfie z Superbohaterami z bajek, komiksów i najnowszych przebojów kinowych.

GODZINY OTWARCIA: 10-21

Cennik

  • Bilet normalny 35 zł
  • Bilet ulgowy 20 zł

    Z dniem 17.07.2022 roku , w związku z szokowym wzrostem kosztów energii elektrycznej, ogrzewania muzeum i innych mediów ceny biletów wstępu ulegają zmianie.
    Powyższy cennik obowiązujący od 17.07.2022 roku. Możliwe czasowe promocje na bilety wstępu, w szczególności w weekendy.

Ostatnia aktualizacja - Październik 2022 r.
Źródło zdjęć i informacji: www.ezakopane.pl. Za zmiany w powyższych danych redakcja www.zakopianski.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0