Escape Room - Let Me Out Zakopane - na czym to polega, jakie są ceny?

Escape Room - Let Me Out Zakopane

Drzwi się zamykają, zegar rusza, a Ty masz tylko 60 min. aby się wydostać. Wszystko wskazuje na to , że znalazłeś się w jeddnym z naszych pokoi zagadek, a wydostać się z niego to prawdziwe wyzwanie. Musisz wykazać się sprytem, spostrzegawczością, kreatywnym myśleniem, wszechstronnym działaniem, a co najważniejsze - powinieneś współpracować ze swoimi przyjaciółmi. Razem może się Wam udać, ale ucieczka z pokoju nie należy do najprostszych zadań.

Szukasz ciekawej rozrywki po górskich podbojach, zakupach na krupówkach czy akrobacjach na stoku, a może po prostu chcesz spędzić kreatywnie czas w gronie przyjaciół? Lubisz zagadki, niewyjaśnione historie, tajemnicze sekrety, a przede wszystkim doskonałą zabawę? To miejsce jest dla Ciebie. 

Rodzaje pokoi:

  • Alicja w Krainie Czarów - Czy masz ochotę przenieść się do krainy czarów i magii gdzie nic nie jest takie jak powinno być ? Nic prostszego! Przyjdź i poznaj zaczarowany świat Alicji. Poznaj jej znajomych i podążaj za ich wskazówkami dzięki którym rozwiążesz zagadkę krainy czarów. Niech Cię tylko nie zwiedzie Alicja która tak łatwo nie wypuści Cię z krainy czarów. Zaskakujące zagadki i łamigłówki naszej bohaterki powinny spodobać się osobą w każdym wieku. Podejmiesz wyzwanie i spróbujesz wydostać się z krainy czarów?
  • Zbójecki Skarb - Dzikie góry były od dawien dawna miejscem gdzie skrywały się zbójeckie chordy razem ze swoimi łupami. Wraz z grupą śmiałków postanowiłeś przerwać ten rabunkowy incydent i dać im nauczkę. Pod nieobecność zbójników zakradliście się do ich kryjówki w górach. Przechytrz ich i wykradnij im zrabowane kosztowności.
  • Martwa Cisza - Cztery ściany przerażającego pomieszczenia. Gdzie ja jestem? Co się stało?! Powoli dochodzisz do siebie i zaczynasz zdawać sobie sprawę z zaistniałej sytuacji. Zostałeś porwany przez seryjnego morderce, musisz uciec zanim ten bezlitosny psychopata wróci.
  • Klątwa Zbójów - Dawno, dawno temu… tak, ale niestety klątwa trwa do dziś, każdy potomek zbója Jędrka a także Ty, doświadczysz osadzenia w lochach, gdzie będziesz torturowany, aż oddasz zrabowany przed wiekami skarb. A może jednak uda Ci się uwolnić z lochów, uniknąć stracenia i rozwikłać zagadkę klątwy
  • Łódź Podwodna - Wrzesień 1943 roku zachodnia część morza północnego, godzina 5:45 głośny skowyt syreny alarmowej budzi załogę statku podwodnego U-184 należącego do niemieckiej floty podwodnej. Kapitan statku Herman Schulz wydaje rozkaz. Pierwsza diagnoza jest mało optymistyczna, w okręt uderzyła samobieżna torpeda 27 calowa. Czy uda się przywrócić napęd który został uszkodzony i wynurzyć się nim skończy się powietrze? Achtung, achtung - do całkowitego zatopienia pozostała godzina.
  • Komnata Wiedźmy - W dzieciństwie słyszałeś historię o starej wiedźmie która mieszka w tej okolicy. Podobno posiada eliksir wiecznej młodości. Ogarnęła Cię rządza jego posiadania. Czyżby słyszana historia okazała się być prawdą? Pukasz do drzwi potężną kołatką, ale nikt nie otwiera. Wchodzisz, więc do środka. Widzisz stary kocioł, nad kominkiem ususzone zioła, pajęczyny, mnóstwo starych ksiąg. Ale gdzie eliksir wiecznej młodości? Słyszysz jak otwierają się drzwi. To na pewno ona! Paraliżuje Cię strach, chowasz się za potężną zasłoną. Jesteś tak blisko eliksiru, ale czy uda Ci się go wykraść i uciec, zanim stara wiedźma Cię zauważy?

Kraina Czarów / Klątka Zbójów
2-4 osoby: 150 zł
5 osób: 170 zł
6 osób: 190 zł

Łódź Podwodna / Komnata Wiedźmy
2-4 osoby: 170 zł
5 osób: 190 zł
6 osób: 210 zł

El Profesor
2-4 osoby: 190 zł
5 osób: 210 PLN
6 osób: 230 PLN

Epizod 2054 - Escape Box
1-3 osoby: 100 zł

Ceny różnią się w zależności od pokoi, prosimy zawsze sprawdzić ostateczną cenę podczas rezerwacji.

Maksymalna liczba uczestników podczas jednej gry zależy od pokoju.

Ostatnia aktualizacja - Październik 2022 r.
Informacje i zdjęcia na podstawie strony: www.letmeout.pl/. Za zmiany w powyższych danych redakcja www.zakopianski.pl nie odpowiada.

noclegi w Zakopanem

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0