Myszogród Zakopane - gdzie się znajduje ta atrakcja, co można tam robić?

  • location_on ul. Krupówki 81B , Zakopane
  • phone 500 656 584
Niezapomniane chwile gwarantowane!

Wydaje Ci się, że znasz Zakopane i już niczym Cię nie zaskoczy? Zajrzyj do Myszogrodu! Niepozorne wejście sprowadzi Cię do podziemi kamienicy w górnej części Krupówek, gdzie znajduje się prawdziwa mysia norka mierząca 200 m2! A tam… ponad 1000 myszek z całego świata żyjących w różnych baśniowych sceneriach!

Widzieliście kiedyś myszki jeżdżące pociągiem, latające w UFO lub mające w pełni wykończone mysie domki w górach, magicznych drzewach, gitarze lub książkach??? Nie..?! A to dopiero początek…! To miejsce powali Was z nóg! Wszystko podziwia się zza dużych tafli szkła. Kilkunastu artystów-pasjonatów w kilka miesięcy stworzyło niepowtarzalne miejsce, chcąc jednocześnie odczarować spojrzenie na myszki z małych szkodników na urocze pełne charakteru pupilki.

Pochodzące z różnych hodowli m.in. Holenderskiej myszki rasowe białe, brązowe, długowłose, egipskie, najmniejsze gryzonie świata myszki pigmejskie. Wszystko co tam znajdziecie można obserwować godzinami. Naprawdę warto! Dzieci będą zachwycone!

Czynne codziennie od 10:00-19:00!

CENY BILETÓW:

  • Bilet normalny 21 zł
  • Bilet ulgowy 18 zł
  • Bilet rodzinny (min 2+1) 50 zł / os

    NIE HONORUJEMY BONÓW TURYSTYCZNYCH

* Bilet ulgowy przysługuje osobom do 15 roku życia, uczniom, studentom, oraz emerytom i rencistom
** Bilet rodzinny przysługuje od 3 osób, w tym min. 2 osobom dorosłych i 1 dziecka. Każdej kolejnej osobie przysługuje bilet ulgowy

Ostatnia aktualizacja - Październik 2022 r.
Źródło zdjęć i informacji: www.zakoatrakcje.pl. Za zmiany w powyższych danych redakcja www.zakopianski.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0