Park narciarski Meander - Oravice

  • location_on Zakopane, ul. undefined

Park narciarski Meander mieści się w górskiej miejscowości Oravice u stóp Tatr Zachodnich, w pobliżu granicy polsko-słowackiej. W parku znajduje się ponad 7 km tras zjazdowych. Dolna stacja kolejki linowej znajduje się zaledwie 50 metrów od wejścia do term. Skorzystaj z możliwości połączenia jazdy na nartach i relaksu w termach. Gwarantujemy przyjazne ceny.

Do Oravic warto przyjechać całą rodziną. Znajdziesz u nas zarówno czerwoną trasę dla zaawansowanych narciarzy, jak i szereg innych opcji dla mniej doświadczonych osób.

Ponad 12 km tras zjazdowych stoi przed Tobą otworem! Dzięki szybkiej czteroosobowej kolejce linowej, przewożącej 2400 osób na godzinę, oraz wyciągowi orczykowemu szybko i sprawnie dostaniesz się na górę.

W naszym parku narciarskim nie zapominamy o najmłodszych, którzy mogą ćwiczyć i robić pierwsze postępy na nartach na naszym trenażerze, w obecności instruktorów ze szkoły narciarskiej.

Jeżeli na na nartach zgłodniejesz albo będziesz mieć ochotę na coś do picia, wybierz coś dla siebie z różnorodnej oferty dań i napojów w naszym bufecie, barze Aprés ski lub restauracji.

Nie zapomnij skorzystać z doskonałej okazji do połączenia jazdy na nartach z relaksem w termach. Dla narciarzy przygotowaliśmy wejściówki do parku wodnego ze zniżką, w tym całodniowy pakiet obejmujący jazdę na nartach i kąpiele bez ograniczeń.

  • W naszym parku pojeździć może każdy
  • Czteroosobowa kolejka linowa, wyciąg orczykowy i trenażer dla dzieci
  • Szkoła narciarska
  • Zabawa i relaks dla całej rodziny
  • Przyjazne ceny

Kolejki linowe i wyciągi orczykowe w naszym ośrodku zapewniają wystarczającą liczbę miejsc dla narciarzy. W ciągu godziny jesteśmy w stanie przewieźć na górę nawet 3500 osób. Przyjedź do nas nacieszyć się jazdą na nartach w przepięknym otoczeniu. 


Informacje i zdjęcia na podstawie strony www.meanderoravice.sk. Za zmiany w powyższych danych redakcja portalu zakopianski.pl nie dopowiada.

 

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0