Opis

Gościniec Grandel to nowy obiekt wypoczynkowy, który pozwoli gościom wypocząć i poczuć klimat góralskiej wioski jaką jest Bukowina Tatrzańska. Serdecznie zapraszamy wszystkich turystów, zarówno tych ceniących sobie ciszę i spokój jak i tych bardziej rozrywkowych. Postaramy się, aby pobyt w naszym Gościńcu był dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Wyposażenie

Goście przebywający u nas mają do dyspozycji teren rekreacyjno-wypoczynkowy z grillem w ogrodzie, trampoliną dla dzieci, piaskownicą, zjeżdżalnią i wspaniały krajobraz górski.
Dysponujemy pokojami dwuosobowymi, trzyosobowymi oraz czteroosobowymi.

Wszyscy goście obiektu mogą korzystać z aneksu kuchennego, który jest bogato wyposażony. Pozwoli przygotować zarówno pyszne śniadanie, obfity obiad, jak i lekką wieczorną kolację. Do Państwa dyspozycji lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny oraz płyta indukcyjna.
Zimą zadbamy o to, aby Państwa ekwipunek i sprzęt narciarski zawsze był suchy i gotowy do uprawiania sportów zimowych. Wszystko to zapewni suszarnia oraz pomieszczenie narciarni.

Cennik

za osobęCeny noclegów uzależnione są od ilości osób, długości pobytu oraz terminu rezerwacji i wahają się w granicach 50 zł - 120 zł za osobę.78 wyświetleń w 2023r.
Gościniec Grandel

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu zakopianski.pl

+48 721 226 713
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00