Tatra Square Apartamenty

location_on ul. Jaszczurówka 5B, Zakopane Zobacz na mapie

Apartamenty zlokalizowane są w prestiżowej dzielnicy Zakopanego przy ul. Jaszczurówka Bory 5B, w bezpośrednim sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w pobliżu wielu szlaków turystycznych przy drodze do Morskiego Oka i Łysej Polany. Dla amatorów sportów zimowych ok 2,4 km od budynku znajduje się kolejka na Kasprowy Wierch a zaledwie 450 m stok narciarski Nosal, który zgodnie z uchwalonymi przez radnych planami zagospodarowania zboczy Nosala, ostatecznie zaakceptowanymi przez TPN, ma być poszerzony wraz z rozbudową całej infrastruktury narciarskiej.

W najbliższej okolicy znajduje się wejście do doliny Olczyskiej, skąd można ruszyć szlakiem na Nosal, Wielki Kopieniec i Toporową Cyrhlę. Nieopodal znajduje się jedna z pereł kultury i architektury zakopiańskiej, znajdująca się na małopolskim szlaku architektury drewnianej, zaprojektowana przez Stanisława Witkiewicza Kaplica Najświętszego Serca Jezusa, zwana kościółkiem na Jaszczurówce.

Z budynku roztacza się piękny widok na górę Nosal, Giewont, Cyrhlę oraz Gubałówkę. Okolica otoczona jest lasem i licznymi łąkami a jej wyjątkowe położenie na wysokości niemal 900 m n.p.m. w najwyższych rejonach Zakopanego gwarantuje najczystsze, świeże powietrze.

Zobacz więcej

Cennik

null

Zobacz więcej

Udogodnienia

Balkon

Dostępne w obiekcie

Obiekt całoroczny

Zobacz więcej
21 wyświetleń w 2023r.
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

Inne obiekty w Zakopanem

Zakopane

NOWY DOM WCZASOWY - Komfortowe pokoje 2,34-os. z możliwością wyżywienia. Zapraszamy również grupy. Komfortowe noclegi w Zakopanem.

Poronin

Zapraszamy do naszego Ośrodka w samym sercu gór wszystkich tych, którzy pragną spędzić miły urlop w Tatrach.

chevron_left
chevron_right
serce Twoje ulubione obiekty 0